Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

 

Masz pytania lub problem z urządzeniem chłodniczym?

Dzwoń pod numer

794 666 164

lub napisz

Formularz kontaktowy

Dane firmy


GROS

ul. Zawilcowa 26
62-002 Suchy Las koło Poznania
Polska

tel. kom.: +48 794 666 164

tel.: +48 (61) 81-25-083

NIP: 777-21-94-522

e- mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

System VRF

Klimatyzacja VRF (Variable Refrigerant Flow) jest to zaawansowany system klimatyzacyjny o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego. Układy takie dedykowane są dla większych obiektów komercyjnych np. biura, hotele, obiekty handlowe. W układzie takim mamy doczynienia z jednostką centralną (agregatem) oraz większą niż w przypadku multispilit ilością jednostek wewnętrznych. Całość połączona jest ze sobą za pomocą rur i rozdzielaczy miedzianych w izolacji termicznej oraz kabla komunikacyjnego. Zaletą urządzeń VRF są rozbudowane możliwośći monitoringu całego systemu oraz jego intergacji z systemami zarządzania budynkiem BMS. Dodatkowo system taki jest jest wysoce energooszczędny w porównaniu do zdecentralizowanych systemów split i multisplit.

Fotolia 75311037 xs

 

W zależności od producenta nazewnictwo systemu o zmiennym przepływie czynnika jest inne jednak zasada działania bardzo zbliżona.

Fotolia 75311316 XS

Zajmujemy się montażem, naprawą oraz serwisem systemów VRF oraz pokrewnych. W celu zapoznania się z ofertą prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.