Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

 

Masz pytania lub problem z urządzeniem chłodniczym?

Dzwoń pod numer

794 666 164

lub napisz

Formularz kontaktowy

Dane firmy


GROS

ul. Zawilcowa 26
62-002 Suchy Las koło Poznania
Polska

tel. kom.: +48 794 666 164

tel.: +48 (61) 81-25-083

NIP: 777-21-94-522

e- mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wentylacja przemysłowa

Jest to rodzaj wentylacji dedykowany dla procesów produkcyjnych. Zanieczyszczenia powstające w wyniku tych procesów znacznie pogarszają jakość powietrza w pomiesczeniu czy na hali przemysłowej. Może i bardzo często ma to wpływ na zdrowie przebywających tam ludzi a także pogorszenie jakości procesu technologicznego. Praca w warunkach szkodliwych obwarowana jest przepisami dotyczącymi NDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie). Przekroczenia NDS spowodowane mogą być nadmiernym zapyleniem, oparami substancji chemicznych (często toksycznych i agresywnych chemicznie) oraz innymi czynnikami szkodliwyami dla zdrowia pracownika. Nadmierne stężenie substancji chemicznych często wymusza stosowanie wentylacji przeciwwybuchowej z odpowiednią aparaturą pomiarową alarmującą o przekroczeniu stężenia.

Fotolia 24928943 XS

Zadaniem wentylacji przemysłowej jest więc zagwarantowanie odpowiedniej obróbki powietrza. Polega to na jego filtracji, utrzymaniu odpowiedniej temperatury, wilgotności i składu powietrza. Przemysłowe centrale wentylacyjne wyposażone w sterowniki swobodnie programowalne pozwalają na wizualizację całego procesu obróbki powietrza a także komunikację z sterownikami BMS.

Fotolia 66707540 XS

Warto pamiętać, że regularny serwis urządzeń wchodzących w skład wentylacji przemysłowej zapewnia ich długotrwałą i bezawaryjną pracę. Dodatkowo zabezpiecza przed nieplanowanym przestojem procesu technologicznego spowodowanym np. awarią wentylatora czy urządzenia chłodniczego. W celu zapoznania się z naszą ofertą lub przedstawieniem konkretnego problemu prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.